E-rozhlas

19. října 2016

Zájezd na nákup do Polského Těšína, sobota 22.10.

Cestovní agentura - Pančochová Dana z Horního Němčí pořádá v sobotu 22. října předdušičkové nákupy do Polského Těšína. Odjezd je ve 3:30 hodin. Přihlásit se můžete přímo v cestovní agentuře p. Dany Pančochové nebo osobně u p. Marie Gálové, která Vám podá bližší informace.
Cena za dopravu je 300 Kč; peníze se budou vybírat v autobuse.

...
19. října 2016

Prodej vykrmených kuřat, 22.10. - Dolní Němčí

Agro Okluky, a.s. Dolní Němčí oznamuje, že bude v sobotu 22. října na farmě v Dolním Němčí  prodávat vykrmená kuřata, cena za 1 kg Kč 30,-.

...
19. října 2016

MUDr. Sváčková - info

Zdravotní středisko v Nivnici, MUDr. Sváčková oznamuje svým pacientům, že ve středu, čtvrtek a pátek , tj. 19., 20. a 21. října bude ordinovat pouze do 10:00 hodin.

...
17. října 2016

Nabídka práce - spol.B.D.I. Uh. Brod - manažer výroby nábytku

Nabídka práce:


Manažer výroby nábytku, společnost B.D.I. Uh. Brod


Místo výkonu práce: Uherský Brod


Náplň práce:plánování výrobního procesu v rozsahu 40-50 výrobních dělníků, operativní řízení a organizace výroby, řízení expedice výrobků, tvorba mezd výrobních dělníků.


Požadujeme:dynamickou osobnost, vysoké pracovní nasazení, vůdčí a organizační schopnosti, cílevědomost, vnitřní motivaci, důslednost, komunikativnost a odolnost vůči stresu, schopnost samostatného rozhodování, týmový duch, znalost anglického, popř. německého jazyka vítána, MS office, VŠ  nebo SŠ vzdělání ve výrobě nábytku, praxe vítána, ale není podmínkou.


Nabízíme:nadstandardní finanční ohodnocení, prémie a podíly na zisku v závislosti od dosažených výsledků, mobilní telefon, profesní školení, práci v ambiciózním kolektivu.


Termín nástupu:ihned


Kontakt:své životopisy s fotografií zasílejte emailem na adresu bdi@bdi.cz, www.bdi.cz

...
17. října 2016

Nabídka práce - spol. B.D.I. Uherský Brod, pomocná síla do výroby

Nabídka práce:


Pomocná síla do výroby, společnost B.D.I., Uherský  Brod


Místo výkonu práce: Uherský Brod


Náplň práce: olepování a balení výrobků, odebírání výrobků od lepícího stroje a od lisu, další pomocné práce, úklid.


Požadujeme: spolehlivost a pracovní nasazení


Nabízíme: zázemí velké stabilní společnosti v moderní výrobní hale, motivující práce na významných projektech, systém firemních zaměstnaneckých výhod.


Termín nástupu: ihned


Kontakt: své životopisy zasílejte e-mailem na adresu bdi@bdi.cz,www.bdi.cz.

...
17. října 2016

Výlov přehrady Blatnička - pozvánka - 22. a 23. října 2016

Rybářství Josef Minařík vás zve na tradiční výlov „Přehrady Blatnička“ v sobotu 22. a v neděli 23. října. Podávány budou rybí speciality a občerstvení. Po dobu výlovu bude probíhat prodej živých ryb za mimořádně příznivé ceny. Zajištěny jsou dětské atrakce. Krásný podzimní zážitek z doprovodného programu slibují pořadatelé a vodníci.

...
17. října 2016

Zájezd do Brna - muzikál "Děti ráje"

OS KETC pořádá 10.12.2016 zájezd do Brna na muzikál „Děti ráje“. Kdo má zájem, ať se přihlásí do neděle 23. října 2016 u Málkové Jaroslavy, tel.: 734 386 368, předpokládaná cena 800,- Kč (vstupné na muzikál a doprava autobusem). Využijte jako předvánoční výlet.

...
17. října 2016

Pozvání na společenské odpoledne - křest CD - Mužský pěvecký sbor z Korytné

Korytňanský Mužský pěvecký sbor pořádá v sobotu 22. října 2016 v sále kulturního domu v Korytné „Pohodové zpívání se křtem CD“  Nad Korytnú, nad dědinúVe společenském  odpoledni vystupí dechová hudba Korytňanka, děti ZŠ – Korytňánek, Tetičky z Dolního Němčí, Hútek – mužský sbor z Bánova, Plkotnice ze Suché Loze a Mužský sbor z Korytné. Slavnostní křest CD provede Otec Petr Martinka, programem Vás bude provázet Petra Píšková. Občerstvení zajistí o.s. KETC z Korytné. Začátek je od 14:30 hodin. Vstupné dobrovolné. Na pohodové posezení u písničky Vás srdečně zve Mužský pěvecký sbor z Korytné.

... další informace
17. října 2016

Prodej - zelenina, ovoce, med, džem, kečup - 19.10.2016 od 11:30 hodin

Ve středu 19. října 2016  přijede do naší obce prodejce brambor na uskladnění za 6,80 Kč/kg. Dále budou v nabídce jablka od 14,- Kč/kg, zelí na krouhání, cibule, česnek, čerstvé okurky, krmivo pro drůbež, med, džemy a kečupy z farmy z Mikulčic. Prodej  se uskuteční v 11:30 hod. u obecního úřadu. Prodejce se zdrží dle zájmu občanů cca 20 minut.

...
13. října 2016

Nabídka práce - B.D.I.. - truhlář

Společnost B.D.I., spol. s r.o. hledá pracovníka na pozici Truhlář výroby nábytku.


Místo výkonu práce: v Uherském Brodě v areálu Slováckých strojíren.


Náplň práce: truhlářské práce při výrobě nábytku a atypických truhlářských konstrukcí


Požadujeme: výuční list v oboru truhlář, spolehlivost a pracovní nasazení, samostatnost a zručnost ve výrobě i při montáži, praxe je výhodou


Nabízíme: zázemí velké stabilní společnosti v moderní výrobní hale, motivující práce na významných projektech, systém firemních zaměstnaneckých výhod


Termín nástupu: ihned


Kontakt: své životopisy zasílejte emailem na adresu bdi@bdi.cz, www.bdi.cz

...
13. října 2016

Nabídka práce - ženy

Agro Okluky, a.s. Dolní Němčí hledá pracovnice do živočišné výroby. Informace u pana Soviše tel. 607 574 957.

...
13. října 2016

Drakiáda - odložená na příznivější období

Základní škola a Mateřská škola v Korytné oznamuje, že drakiáda, která se měla uskutečnit dnes ve 14:30 hodin, se z důvodu nepříznivého počasí odkládá.

...
11. října 2016

Oznámení úmrtí

Hluboce zarmoucená rodina Bublíkova oznamuje, že v úterý 11. října 2016 zesnul po dlouhé těžké nemoci ve věku 54 let pan  Pavel  B u b l í k .  Poslední rozloučení s drahým zesnulým bude v sobotu 15. října ve 14 hodin ve smuteční síni na hřbitově v Korytné. Po zádušní mši svaté a smutečních obřadech bude uložen na hřbitově do rodinného hrobu


Modlení za zesnulého Pavla Bublíka bude zítra, ve středu 12. října, po mši svaté v kostele.

... další informace
11. října 2016

Obchod Jednota - čtvrtek 13.10. - zavřeno!!!

Vedoucí Jednoty v Korytné oznamuje, že ve čtvrtek 13. října 2016 bude z důvodu inventury prodejna celý den uzavřena.

...
11. října 2016

MUDr. Kadlčková

Zdravotní středisko v Nivnici, MUDr. Kadlčková oznamuje svým pacientům, že v pátek 21. října 2016 nebude v Nivnici ordinovat.

...
8. října 2016
8. října 2016

Upozornění pro občany - zákaz jízdy motorovými vozidly do lesa

Obecní úřad a místní myslivecký spolek vyzývá občany, aby dodržovali zákaz jízdy motorovými vozidly (motorky, čtyřkolky) do lesa v katastru naší obce - alespoň do konce měsíce října, kdy probíhá dančí říje. Dejte zvěři klid a dodržujte lesní zákon a zákon o myslivosti. Děkují   m y s l i v c i   a všichni občané, kteří mají rádi v lese klid.

...
6. října 2016

MUDr. Couto v Nivnici 7.10. neordinuje

MUDr. Couto oznamuje svým pacientům, že v pátek  7. října 2016 nebude v Nivnici ordinovat.

...
6. října 2016

Pozvánka na koncert k 700. výročí narození Karla IV. - Dům kultury Uh. Brod

Dům kultury Uherský Brod vás zve na koncert věnovaný sedmistému výročí narození Karla IV. v sobotu 15. října v 17 hodin do Klášterního kostela. Účinkuje Schola Gregoriana Pragensis, přední světový interpret středověké duchovní hudby, pod vedením Davida Ebena.  Na programu bude hudba z doby Karla IV.  Vstupenky jsou v předprodeji v Galerii DK Panský dům nebo on-line.

...
5. října 2016

Pozvání do Vlčnova na pořad k výročí narození Joži Úprky

Klub sportu a kultury ve Vlčnově a cimbálová muzika Danaj připravují na 15. 10. 2016 v 19:00 hodin krásný komponovaný pořad „Písničky z malířovy palety“ - k výročí 155 let od narození slavného malíře Joži Úprky, který autorsky připravila jeho pravnučka Magdaléna Múčková. Všichni jste srdečně zváni na tuto jedinečnou akci. Mediálními partnery jsou Rádio Proglas a Český rozhlas Brno.

... další informace