Aktuality

25. března 2023

Setkání spolků

Včerejší setkání spolků naší obce začínalo, díky v loňském roce zakoupenému defibrilátoru, přednáškou o základech první pomoci a použití tohoto přístroje v praxi, za kterou děkujeme J. Zemkovi.
Starosta poté vzpomněl historii vzniku jednotlivých spolků, poděkoval všem za práci a jejich zástupci (většinou předsedové) představili svou současnou činnost, případně plány. Mužáci vyplnili program zpěvem, všichni dostali guláš, který byl takovou zvěřinovou tečkou sobotního odpoledne.
Spojení příjemného s užitečným se vydařilo a nezbývá než poděkovat všem, kdo jste přišli, vedením spolků za příspěvky a celoroční, časově náročnou činnost.
Děkujeme za skvělý guláš Kulimu, J. Martincovi, J. Kakavskému. Dík za pomoc Ivetě Juřenové, Báře Juřenové, Aleně Gračkové, Denise Baum, Sebikovi Baum a všem, kdo přiložili ruku k dílu-M.Mannsfeld,G.Kůdelové a v neposlední řadě starostovi. Děkujeme.

Spolky v čase - ve vestibulu KD je vystaveno několik fotografií. Pokud máte ve svém archivu nějaké, o které se rádi s námi podělíte, dejte vědět starostovi. Rádi si je přijedeme ofotit. Děkujeme.