Aktuality

19. února 2023

Masopust odstartoval v sobotu

Masopust považujeme za zahájený.
Od čtvrtka až do soboty tato parta dobrovolníků chystala hromadu zabijačkových pochutin. K tomu Jirka uvařil výborné zelí, výpečky či sekanou a letos nezůstalo jen u masitých pokrmů, ale mohli jste si pochutnat také na koblížcích tety Dany.
V sobotu k dobré chuti a posezení při vínku a pivku zahrála cimbálovka pod vedením pana Martina Říhy z Hluku a jelikož byl plný sál i přísálí, zdá se, že je ten svět aspoň trochu v pořádku. 
Velké díky všem, kdo jste svou účastí tuto akci podpořili, snad si pochutnali  a dobře se pobavili a obrovské díky všem, kdo jste pod vedením Jirky Martince, Pavla Daníčka, Kuliho a záštitou starosty přiložili ruku k dílu – Iloně, Denise, Daně, Lence, Zdeňce, sourozencům Kalavským, Penčosovi, Mirkovi, Svaťovi, Tobikovi a Sebikovi.
No a omluva všem, na koho nevyšla polévka. Nebylo to tím, že by se prodávalo dřív, ale zaskočilo nás teplé počasí, ve kterém by tento lahodný pokrm nevydržel.  Proto jí bylo malé množství, které se podařilo uchovat v chladu. Děkujeme za pochopení, příští rok už budeme připravení i na letní počasí (úsměv).
Zítra masopust pokračuje obchůzkou naší omladiny s muzikantama.