Aktuality

31. března 2020

Krásný den všem.

 

Krásné slunné a zároveň mrazivé dopoledne všem!

Místostarosta pan Jakub Vacula, čímž mu děkujeme, sehnal cca 35 rozprašovačů na dezinfekci. Na obci jsme je naplnili a v případě zájmu, jsou na OÚ k dispozici.

Také jsme ještě doplnili náš Korytňanský rouškovík. Pokud někomu ještě rouška chybí, taktéž si ji můžete vyzvednout. Rouškovník je umístěn ve vestibulu KD. Opět připomínáme-noste prosím roušky!

Pokud už z domu musíte, dodržujte v obchodech 2m odstupy, používejte rukavice, dezinfekci, neorganizujte párty na chatách, či zastávkách….. prostě nepodceňujte situaci. Když vydržíme, vyhrajeme.Uherský Brod, ve kterém se již nákaza vyskytla, máme „za humny“. Většina z nás tam jezdí na nákupy, či do zaměstnání. Buďte prosím obezřetní a ohleduplní. Děkujeme.

Stále platí nabídka pro seniory. Pokud potřebujete roušku, dezinfekci, či nákup základních potravin, či léků, obraťe se na nás. Zavolejte na obecní úřad, či starostovi a dovoz zajistíme.

Od dnešního dne platí, že na veřejnosti nemusí nosit roušku děti do dvou let věku a také řidiči automobilů, kteří jsou v autě sami. 

PS: Nezapomínejme a vydržme tleskat, čímž společně vyjadřujeme dík všem, kdo se o nás v této situaci starají . Je to to nejmenší, co pro můžeme udělat. Oni dělají pro nás daleko víc. Velké díky všem.