Aktuality

22. března 2020

Korytňanský rouškovník

pro vás, kdo roušku potřebujete.


 

KORYTŇANSKÝ ROUŠKOVNÍK. Je k dispozici všem, kdo roušku potřebují a stojí od dnešního poledne před obecním úřadem.

A jak takový rouškovník vznikl? Díky všem švadlenkám, střihačům, dárcům látek a materiálu, kteří společnými silami roušky zcela bez nároku na honorář zhotovili. Snad na nikoho nezapomeneme, ale jsou to p. Marcela Kočicová, p. Markéta Kočicová, p. Ludmila Staňková, p. Bohumila Mikesková,p. Denisa Baum, p. Slávka Michalcová, p. Marie Jančová, p. Jindřiška Mahdalíková, p. Jarmila Mikesková, p. Dana, Marie a Zdeňka Klonovy, p. Hanka Danihelová, p. Michal Flasar, přidal se také starosta. Dalších 200 roušek zakoupila obec Korytná a budou postupně doplňovány do rouškovníku.

Velké díky také všem ostatním, kteří šijí pro kohokoliv jiného, než naše občany. Jen díky vám všem mohou být všichni naši občané zásobováni. Několik málo roušek jsme věnovali také záchranné službě Uh. Brod a Suchá Loz. Palec hore všem!!!! Děkujeme také děvčatům do Jednoty, které ochotně roušky a dezinfekce rozdávají.
Jestli jsme s děkováním na někoho zapomněli, přidejte jej do komentu. Děkujeme.

POKUD SE DNES PŘIDÁTE A BUDETE VE 20.00 HOD TLESKAT LÉKAŘŮM A ZDRAVOTNÍKŮM, MŮŽEME SPOLEČNĚ ZATLESKAT I TĚMTO DOBROVOLNÍKŮM.

Od pondělí jsme pro naše seniory připravili malé dezinfekce ve spreji. Na ruce nastříkejte a už neoplachujte!!! Můžete si je vyzvednout v Jednotě, případně kontaktovat obecní úřad, či starostu a my zajistíme jejich doručení k vám.

Po vyprázdnění lahviček je seniorům doplníme na obecním úřadě. V případě zájmu mladších ročníků, se budeme snažit dezinfekce dle předchozí
domluvy objednat a doručit.