Aktuality

1. března 2020

Úvodní seminář do

kurzu Trénink paměti.


Úvodní seminář, který je takovým startem pro „KURZ TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI“ proběhl dnes v podvečer v kulturním domě v Korytné.
Mgr. Alena Bábíková, certifikovaná trenérka paměti, nás seznámila nejen se základní myšlenkou, proč je vlastně důležité mozek trénovat, jak funguje, na co si dávat pozor, ale také jsme si mohli vyzkoušet na praktické ukázce, jak si v podstatě za pár minut zapamatovat disciplíny desetiboje.
A ono to opravdu fungovalo. Všech cca 40 účastníků této přednášky s přehledem disciplíny vyjmenovalo. A toto byla jen jedna ukázka. Takovýchto pomůcek existuje celá řada a pokud budete mít zájem, můžete si je přijít vyzkoušet do kurzů pořádaných Mgr. Bábíkovou.
V případě zájmu, se můžete přihlásit na email klonjosef@seznam.cz, a to nejpozději do čtvrtku 5.3.2020 . Kurzy začnou v úterý 10.3.2020 od 17.30 hodin v KD Korytná. Více informací a cenu kurzu vám zašleme emailem.
Děkujeme paní Aleně Bábíkové a Nový úhel pohledu za připomenutí, že nejen svaly na těle lze trénovat. Díky svalům člověk dobře vypadá, ale díky PAMĚTI a díky žije! Děkujeme také všem, kdo jste přišli, byli jste skvělí.