Aktuality

29. května 2017

Mužský pěvecký sbor

Mužáci vystupovali v Uh. Brodě i v Topolné.


UHERSKÝ BROD A ZPÍVÁNÍ POD HVĚZDAMI. Na tuto akci byl pozván i mužský pěvecký sbor z Korytné. Dovolujeme si odcitovat poděkování pořádající Oldšavy, ke kterému se také přidáváme.
  

„Milí přátelé, chtěla bych Vám všem poděkovat za to, že jste přijali naše pozvání na Zpívání pod hvězdami a také děkuji za krásnou atmosféru, kterou jsme společnými silami a výkony v sobotu v zahradě PD navodili. Náš pořad je velmi mladý, teprve se učíme dobře vše zorganizovat, tak doufám, že jste neměli žádné větší problémy s pořadateli. Přeji Vám, aby se Vám dařilo a těším se zase někdy na setkání.“ 

za Oldšavu Ivana Sušilová
 

TOPOLNÁ A MÁJOVÉ ZPÍVÁNÍ. Této akce se zúčastnil i náš pěvecký sbor. „Včera jsme byli účastníky v Topolné , kde nás pozval soubor Včelaran na májové Zpívání pod lipú. Dopadli jsme velmi dobře a byla spokojenost jak mezi klukama, tak u divákú. Na závěr nám cimbálová muzika zahrála korytňanské a za obrovského potlesku jsem to z Lidků odtančil. No prostě fajn akce.“ říká pan Věrný a my přejeme hodně sil a elánu do dalších vystoupení!