E-rozhlas

20. dubna 2020

Smuteční hlášení

Rodina Janečková v hlubokém zármutku oznamují, že v neděli 19. dubna zemřela paní Rozália Janečková ve věku 92 let. S drahou zesnulou se rodina rozloučí v úzkém kruhu rodiny 24. dubna u rodinného hrobu na hřbitově v Korytné.


 

16. dubna 2020

Hlášení

Společnost E.On oznamuje že dne 27.4.2020 od 7:30 do 12:30 dojde k přerušení dodávky elektrické energie v horní části ulice Dědina. Bližší informace naleznete na úřední desce obce Korytná.   


Zemědělská akciová společnost Nivnice oznamuje, že přijme do úracovního poměru dojičku nebo dojiče. Nástup možný ihned. Zájemci nechť se hlásí u Ing. Moulise, telefon 603 525 337 nebo emailem na adresu zasnivnice@iol.cz  


Firma Stolářství Bača, přijme na hlavní pracovní poměr zaměstnance do provozovny v Březové - dělníky do výroby zakázkového nábytku, možno i nevyučené na zapracování. tel.608773011

9. dubna 2020

MUDr. Sváčková Nivnice

MUDr. Sváčková oznamuje, že ordinace bude až do 17.4.2020 uzavřena. Konzultace na tel. 572 693 262

8. dubna 2020

Rybářství Dujsík

Rybářství Dujsík bude zítra tj. 9.4. v 10:30 před obecním úřadem prodávat živé ryby a to: kapry, amury, štiky, jesetery, siveny a pstruhy duhové a lososové. Ryby na místě zabije a vykuchá. Zdrží se půl hodiny. Při čekání dodržujte odstup a nezapomeňte na roušky.

7. dubna 2020

Nabídka práce - RACIOLA

Společnost RACIOLA Uherský Brod, s.r.o., významná potravinářská firma v regionu, přijme do trvalého pracovního poměru:   Operátor/ka ve výroběZpracovatel/ka drůbeže Benefity: příspěvek na stravovánísleva na firemní produktypříspěvek na penzijní spoření  Pro bližší informace se mohou zájemci o práci hlásit v sídle společnostiRACIOLA Uherský Brod, s.r.o, Pod Valy 221, 688 01 Uherský Brod, případně na tel.: 572 626 601, e-mail: raciola@raciola.cz.

6. dubna 2020

Hlášení

Obec Korytná oznamuje, že sběrný dvůr bude tuto středu tj. 08. dubna 2020 mimořádně otevřen od 8:00 do 11:00 a od 13:00 do 17:00 hodin. Ostatní návštěvy sběrného dvoru dle telefonické domluvy se starostou nebo panem Jiřím Martincem. Tel. 725 121 024 nebo 605 586 807. Opět prosíme, dodržujete mezi sebou rozestupy a používejte roušky. Do sběrného dvoru budete pouštěni jednotlivě. Děkujeme za pochopení.


MUDr. Kadlčková Nivnice nebude ordinovat 8.4., 17.4., 22.4. a 24.4.

1. dubna 2020

Hlášení

Rybářství Dujsík bude zítra 2.4.2020 v 10:30 před obecním úřadem prodávat živé ryby a to: kapry, amury, siveny pstruhy. Ryby na místě zabije a vykuchá. Zdrží se půl hodiny. Při čekání dodržujte odstup a nezapomeňte na roušky.    


Obec Korytná oznamuje, že kontejner na hřbitově je přemístěn do areálu hřbitova směrem k amfiteátru. Jsou tam umístěny i popelnice na tříděný odpad.

30. března 2020

Ekofond Východního Slovácka 2020

Vážení občané v roce 2020 bude ekofond Východního Slovácka opět otevřen se zaměřením financování výsadby ovocných stromků, které vlastníci pozemků (zahrad) vysází během roku 2020. Výše dotace bude stanovena takto: - max. 1.000 Kč a současně max. 50 % celkových nákladů na jednu žádost; - max. 100 Kč za nákup a výsadbu 1 ks stromu Přesné podmínky budou stanoveny v dokumentaci Programu IV – Ekofond Východního Slovácka 2020, který bude zveřejněný v červenci 2020 na elektronických úředních deskách obecních úřadů obcí Východního Slovácka a také na webových stránkách Východního Slovácka. Náklady na nákup stromků budou uznatelné od 1.1.2020, tedy je do něj započítána jak jarní tak podzimní výsadba v roce 2020.

24. března 2020

Hlášení

Vážení spoluobčané, po včerejším zasedání vlády došlo k několika změnám, či novým nařízením, které vám dáváme průběžně na vědomí pomocí sociálních sítí hned po jejich zveřejnění na stránkách příslušných ministerstev. Mezi důležité, platící pro nás všechny, patří následující: - stav nouze je prodloužen do 1. 4. 2020 6:00 hodin ráno - nově vyhrazen čas pro nákup seniorů a držitelů ZTP nad 50 let, včetně jejich doprovodu od 8.00 hod 10.00 hod v prodejnách nad 500m2, v prodejnách menších mají prodejci nařízeno seniory upřednostnit. Dále Jednota Korytná oznamuje, že ode dneška tj. 24.3. má změněnou provozní dobu od 7:00 do 15:30. MUDr. Straka oznamuje, že na základě mimořádné situace v rámci šíření viru Covid 19 je do odvolání změna ordinační doby a to: Po 10:30 – 13:00, Út 8:00 – 10:30, Čt 8:00 – 10:30 a Pá 10:30-13:00 Co se Korytňanského rouškovníku týče, nestíháme doplňovat, proto prosíme o trpělivost. Včera a během dnešního dne na něm vyrostlo řádově 300 ks a věříme, že vám všem poslouží. Dnes se k už dříve zmiňovaným dárcům, kteří stále šijí a zásobují rouškovník, přidali paní Marcela Velecká, p. Helena Chýlová, p. Winklerová a pan Mahdalík. Všem moc děkujeme. Dezinfekce určené seniorům máte možnost do vyčerpání zásob vyzvedávat v Jednotě, či požádat v případě potřeby o jejich dodání. Starosta děkuje všem, kdo se svým krátkým potleskem večer ve 20.00 hod zapojují do celorepublikové akce Roztleskejme Česko, čímž poděkujeme nejen lékařům, zdravotníkům, záchranářům, prodavačům, či pošťákům a dalším profesím, které se o nás v této nelehké době starají, ale také všem, kdo pro nás šijí roušky a zcela bez nároku na honorář je věnují našim občanům.    Při dnešním potlesku můžeme také přidat svou podporu Litoveli a Uničovu, kteří jsou v karanténě a k potlesku se jich stovky přidávají.

23. března 2020

Hlášení

Vážení spoluobčané, Česká pošta, pobočka Korytná oznamuje od pondělí 23. 3. změnu provozní doby. Pondělí až pátek dopoledne od 8.00 hod do 10.30 a odpoledne 14.00 hod až 15.30 hod. Pobočka bude s platností od 23. března otevřena do 9:00 pouze pro seniory. Žádný důchodce pro svůj důchod nemusí na poštu, všechny důchody se pokusí Česká pošta doručit. Pokud by se stalo, že důchodce nebude doručovatelem zastižen, bude mu důchod uložen na ukládací poště. Senior si pak může zavolat na svoji poštu a domluvit si konkrétní datum, kdy mu pošťáci důchod doručí domů.  Od středy, po distribuci důchodů, bude Česká pošta i standardním způsobem doručovat doporučené zásilky, tedy nebude doporučené zásilky ukládat automaticky na pobočkách. Od včerejšího poledne máte všichni, kdo potřebujete roušku možnost si ji vzít na Korytňanském rouškovníku, který je umístněn před obecním úřadem. Vznikl díky víkendové práci švadlen, střihačů, dárců látek a materiálu, kteří společnými silami roušky zcela bez nároku na honorář zhotovili. Snad na nikoho nezapomeneme, ale jsou to p. Marcela Kočicová, p. Markéta Kočicová, p. Ludmila Staňková, p. Bohumila Mikesková, p. Denisa Baum, p. Slávka Michalcová, p. Marie Jančová, p. Jindřiška Mahdalíková, p. Jarmila Mikesková, p. Dana, Marie a Zdeňka Klonovy, p. Hanka Danihelová, p. Michal Flasar, přidal se také starosta. Dalších 200 roušek zakoupila obec Korytná a budou postupně doplňovány do rouškovníku. Velké díky také všem ostatním, kteří šijí pro kohokoliv jiného, než naše občany. Jen díky vám všem mohou být všichni naši občané zásobováni. Několik málo roušek jsme věnovali také záchranné službě Uh. Brod a Suchá Loz.   Děkujeme také děvčatům do Jednoty, které ochotně roušky a od dnešního dne také dezinfekce rozdávají. Dezinfekce zakoupila obec především pro seniory. Jde o malé lahvičky s rozprašovačem. Po aplikaci dezinfekce na ruce si je už nemyjte. Je bezoplachová. Senioři, kteří nepůjdou do obchodu a nemá jim kdo dezinfekci vyzvednout, zavolejte na obecní úřad, nebo starostovi a bude vám doručena. Pokud lahvičku vyprázdníte, nevyhazujte ji, na obecním úřadě vám ji doplníme Pro mladší ročníky v případě zájmu a po předchozí domluvě se pokusíme zajistit a přivést dezinfekce také vám.   Postupně se naše obec přidává k celorepublikové akci Roztleskejme Česko. Každý den ve 20.00 hodin svým krátkým potleskem poděkujeme všem, kdo se o nás obětavě starají. Lékařům, sestřičkám, zdravotníkům, záchranářům, prodavačům, řidičům a spoustě dalších profesí. Za naši obec přidáváme svým potleskem poděkování také dobrovolníkům, kteří nám všem darují roušky, či materiál na jejich výrobu. A v neposlední řadě budeme tleskat nám všem, kdo dodržujeme pravidla stanovená naší vládou, včetně nošení roušek.   Prosím, dodržujte je všichni včetně dětí. Buďme ohleduplní a přispějme tím ke zlepšení situace. Věřte, že všechna pravidla mají smysl. Děkujeme.

18. března 2020

Hlášení

Obec Korytná oznamuje následující: • Sběrný dvůr bude do odvolání uzavřen, taktéž sportovní hala a KD pro konání oslav.

 • svoz odpadů bude probíhat dle harmonogramu - všechny mše svaté jsou do odvolání zrušeny

 • Obecní úřad bude otevřen pouze v pondělí a středu od 9.00 hod do 12. 00 hod. Prosíme, pouze v NUTNÝCH PŘÍPADECH a s rouškou! Vše raději řešte telefonicky. 

 • Mateřská škola přerušuje provoz od středy 18.3. do odvolání. V případě opětovného zájmu rodičů bude provoz obratem obnoven. 

 • autobusová doprava bude jezdit v prázdninovém režimu.

 • Pokud máte zájem o dovoz obědů z místní ZŠ, volejte na telefonní číslo 737 977 292

 • Pokud někdo ze starších občanů bude potřebovat zajistit nákup léků, základních potravin, či drogerie, nabízí obec pomoc v této věci. Volejte 725 121 024

 • Pokud jste objednaní, či máte pocit, že musíte navštívit svého, či odborného lékaře, kontaktujte jej nejdříve telefonicky! Lékaři mají omezený provoz

 • Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod oznamuje, že budova bude pro pacienty otevřena od 17.3. pouze od 7.00 do 12.00 hod. Po dvanácté hodině se k lékaři dostanete pouze po předchozí telefonické domluvě s konkrétním lékařem. 

 • Dle nařízení Zlínského kraje je od 19.3. do odvolání zákaz vstupu, pobytu a pohybu osob bez ochranných prostředků dýchacích cest na všech veřejně přístupných místech, kde může dojít ke kontaktu osob na vzdálenost menší než 2 metry na celém území Zlínského kraje

 • Dle nařízení vlády budou od 19.3 v maloobchodních prodejnách potravin smět nakupovat od 10:00 do 12:00 hodin pouze lidé starší 65 let  

 • Dále Česká pošta z bezpečnostních opatření oznamuje, že důchody budou předávány v místě bydliště pouze občanům, kteří budou mít na ústech roušku a budou mít vlastní pero na podpis. Dále oznamuje, že doporučená pošta bude automaticky uložena na pobočce pošty a do schránky bude vloženo pouze oznámení.

 • Nakonec všechny prosíme, aby si pravidelně myli a desinfikovali ruce a aby striktně dodržovali všechna nařízení vlády. Pokud nemusíte vycházet nutně z domu, raději tam zůstaňte. Předejdete tak nákazám nebo jejich šíření. Děkujeme.

18. března 2020

JUKKA - prodej stromků

Firma JUKKA bude prodávat v sobotu 21. března 2020 v čase 13:30 – 14:00 hodin na parkovišti před Obecním úřadem v Korytné stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, durancie, třešně, višně, třešňovišně, běžné i sloupovité odrůdy, oskeruše, jeřáb, jedlé kaštany, roubované ořešáky, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, rakytníky, lísky, ostružiny, maliny, stolní vinnou révu, kanadské borůvky, amelanchier, kiwi, fíky, kaki, růže, rododendrony, azalky, převislé vrby, sazenice jahod, a jiné.

17. března 2020

Hlášení

Obec Korytná oznamuje následující: • Sběrný dvůr bude do odvolání uzavřen, taktéž sportovní hala a KD pro konání oslav.

 • svoz odpadů bude probíhat dle harmonogramu 

 • všechny mše svaté jsou do odvolání zrušeny

 • Obecní úřad bude otevřen pouze v pondělí a středu od 9.00 hod do 12. 00 hod. Prosíme, pouze v NUTNÝCH PŘÍPADECH a s rouškou! Vše raději řešte telefonicky. 

 • Mateřská škola přerušuje provoz od středy 18.3. do odvolání. V případě opětovného zájmu rodičů bude provoz obratem obnoven. 

 • autobusová doprava bude jezdit v prázdninovém režimu. Opět prosíme občany, aby při vstupu do autobusu používali roušky. 

 • Pokud máte zájem o dovoz obědů z místní ZŠ, volejte na telefonní číslo 737 977 292 

 • Pokud někdo ze starších občanů bude potřebovat zajistit nákup léků, základních potravin, či drogerie, nabízí obec pomoc v této věci. Volejte 725 121 024 

 • Pokud jste objednaní, či máte pocit, že musíte navštívit svého, či odborného lékaře, kontaktujte jej nejdříve telefonicky! Lékaři mají omezený provoz 

 • Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod oznamuje, že budova bude pro pacienty otevřena od 17.3. pouze od 7.00 do 12.00 hod. Po dvanácté hodině se k lékaři dostanete pouze po předchozí telefonické domluvě s konkrétním lékařem. 

 • Pokud po předchozí domluvě musíte lékaře navštívit, používejte prosím roušky

 • Jistě jste si všimli, že prodavačky v místní Jednotě používají roušky. Těmi chrání především vás, kteří přicházíte nakupovat. Je tedy slušnost chránit také je tím, že roušky budete také používat. Pokud je nemáte, noste přikrytá ústa a nos šátkem, či šálou. Uvědomte si prosím, že pokud prodavačky onemocní, nebude mít kdo prodávat. 

 • Dále prosíme, používejte také roušky u přepážky na pobočce pošty Korytná a udržujte rozestup 2 metry mezi sebou.

 • Dále Česká pošta z důvodu bezpečnostních opatření oznamuje, že důchody budou propláceny v místě bydliště pouze občanům, kteří budou mít na ústech roušku a budou mít vlastní pero na podpis.

 • Dále oznamuje, že doporučená pošta bude automaticky uložena na pobočce pošty a do schránky bude vloženo pouze oznámení.

 • Nakonec všechny prosíme, aby si pravidelně myli a desinfikovali ruce, a aby striktně dodržovali všechna nařízení vlády. Pokud nemusíte vycházet nutně z domu, raději tam zůstaňte. Předejdete tak nákazám nebo jejich šíření. Děkujeme.

17. března 2020

Hlášení

Obec Korytná oznamuje následující:  • Sběrný dvůr bude do odvolání uzavřen, taktéž sportovní hala a KD pro oslavy. Svoz odpadů bude probíhat normálně dle harmonogramu.

 • Všechny mše svaté jsou do odvolání zrušeny.

 • Obecní úřad bude otevřen pouze v pondělí a středu od 9.00 hod do 12. 00 hod. Prosíme, pouze v NUTNÝCH PŘÍPADECH a s rouškami! Vše raději řešte telefonicky.

 • Pokud máte zájem o dovoz obědů z místní ZŠ, volejte na telefonní číslo 737 977 292

 • Pokud někdo ze starších občanů bude potřebovat zajistit nákup léků, základních potravin, či drogerie, nabízí obec pomoc v této věci. Volejte 725 121 024

 • Pokud jste objednaní, či máte pocit, že musíte navštívit svého, či odborného lékaře, kontaktujte jej nejdříve telefonicky! Lékaři mají omezený provoz

 • Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod oznamuje, že budova bude pro pacienty otevřena od 17.3. pouze od 7.00 do 12.00 hod. Po dvanácté hodině se k lékaři dostanete pouze po předchozí telefonické domluvě s konkrétním lékařem. 

 • Pokud po předchozí domluvě musíte lékaře navštívit, používejte prosím roušky

 • Jistě jste si všimli, že prodavačky v místní Jednotě používají roušky. Těmi chrání především vás, kteří přicházíte nakupovat. Je tedy slušnost chránit také je tím, že roušky budete také používat. Pokud je nemáte, noste přikrytá ústa a nos šátkem, či šálou. Pokud prodavačky onemocní, nebude mít kdo prodávat. Uvědomte si to prosím.           

 • Pravidelně si myjte a desinfikujte ruce. Dodržujte striktně všechna nařízení vlády

 • Nakonec všechny prosíme, pokud to není nutné vycházet, zůstávejte raději doma. Předejdete tak nákazám nebo jejich šíření. Děkujeme.

16. března 2020

Mše svaté

Vážení občané,


oznemujeme, že jsou do odvolání zrušeny všechny mše svaté.

16. března 2020

Omezení provozu Obecního úřadu a Sběrného dvora

Vážení občané,


oznamujeme, že sběrný dvůr bude do odvolání uzavřen. Dále oznamujeme, že Obecní úřad Korytná bude otevřen pro vyřízení pouze NUTNÝCH záležitostí v pondělí a ve středu od 9 do 12. Starosta obce Korytná oznamuje, že pokud jste doma a máte zájem o dovoz obědů z místní MŠ, volejte na telefon 737 977 292. Dále starosta oznamuje, že pokud někdo ze starších občanů bude potřebovat nakoupit potraviny, ať volá na číslo 725 121 024.  

11. března 2020

Různé

MUDr. Sváčková Nivnice žádá své pacienty, aby dbali nařízení KHSZK a odložili svou neakutní návštěvu v ordinaci v současné době nejméně o měsíc.  


Soukromý prodejce pan Křapa bude v pondělí 16.3. od 11:40-12:00 prodávat: - brambory Marabel, červené brambory 12,90,-, sadbové brambory Impala, Marabel, Antonia, Laura, cibuli 13,- -čerstvá vejce 2,30,- -jablka 20,- hrušky -včelí med, želatinové bonbony a čokolády -přijímá také objednávky na sadbové brambory   Obec Korytná oznamuje, že z důvodu nařízení ministerstva zdravotnictví se koncert Iva Jahelky v termínu 28.3. ruší. Vstupenky zůstávají v platnosti. O novém termínu budou všichni včas informování.  


Kamenictví Dolní Lhota bude přijímat objednávky na místním hřbitově v pátek 13.3. od 14:00 se slevou 30%. Telefonní kontakt je 771 140 046  


Firma JUKKA bude prodávat v sobota 14.března 2020 v čase 14.00 - 14.30 hodin na parkovišti před Obecním úřadem v Korytné stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, durancie, třešně, višně, třešňovišně, běžné i sloupovité odrůdy, oskeruše, jeřáb, jedlé kaštany, roubované ořešáky, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, rakytníky, lísky, ostružiny, maliny, stolní vinnou révu, kanadské borůvky, amelanchier, kiwi, fíky, kaki, růže, rododendrony, azalky, převislé vrby, sazenice jahod, a jiné.

11. března 2020

Různé

Obec Korytná oznamuje, že z důvodu nařízení ministerstva zdravotnictví se koncert Iva Jahelky v termínu 28.3. ruší. Vstupenky zůstávají v platnosti. O novém termínu budou všichni včas informování.  


MUDr. Straka oznamuje, že v pátek 13.3. budou ambulance v Korytné a ve Slavkově uzavřeny.  


MUDr. Kadlčková oznamuje, že nebude bude z důvodu dovolené v pátek 13.3., 20.3. a 3.4 ordinovat.   


Kamenictví Dolní Lhota bude přijímat objednávky na místním hřbitově v pátek 13.3. od 14:00 se slevou 30%. Telefonní kontakt je 771 140 046   


Firma JUKKA bude prodávat v sobota 14.března 2020 v čase 14.00 - 14.30 hodin na parkovišti před Obecním úřadem v Korytné stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, durancie, třešně, višně, třešňovišně, běžné i sloupovité odrůdy, oskeruše, jeřáb, jedlé kaštany, roubované ořešáky, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, rakytníky, lísky, ostružiny, maliny, stolní vinnou révu, kanadské borůvky, amelanchier, kiwi, fíky, kaki, růže, rododendrony, azalky, převislé vrby, sazenice jahod, a jiné.

10. března 2020

Uzavření domu s počovatelskou službou v Korytné

Dům s pečovatelskou službou Korytná oznamuje, že bude pro veřejnost a návštěvy do odvolání uzavřen.  


MUDr. Straka oznamuje, že v pátek 13.3. budou ordinace v Korytné a ve Slavkově uzavřeny.

9. března 2020

Různé

Ekoškolka Korytná oznamuje, že po celý tento týden bude provádět anketu týkající se tématu ODPADY. Během vycházek navštíví Vaše domácnosti a požádají Vás o vyplnění dotazníků. Akce bude probíhat denně mezi 9-11 hodin v případě příznivého počasí. Více informací zjistíte na plakátech.  


„Charita Uherský Brod vyhlašuje postní sbírku trvanlivých potravin a základní drogerie určenou pro lidi v nouzi z našeho regionu. Pracovníci Charity budou v naší obci potraviny vybírat: ve čtvrtek 12.3. od 16:20 – 16:30. Takto vybrané potraviny stále pomáhají lidem v nouzi z našeho regionu. Vítané jsou hlavně konzervy a instantní polévky. 


MUDr. Straka oznamuje, že v pátek 13.3. budou ambulance v Korytné a ve Slavkově uzavřeny.   


Obec Korytná Vás srdečně zve na koncert zpívajícího právníka Ivo Jahelky, který se uskuteční 28.3. v KD Korytná. Předprodej vstupenek je na obecním úřadě a v Jednotě Korytná. 


Firma Stolářství Bača, přijme na hlavní pracovní poměr zaměstnance do provozovny v Březové - dělníky do výroby zakázkového nábytku, možno i nevyučené na zapracování. tel.608773011

6. března 2020

Prodej zeleniny, ovoce a květin

Soukromý prodejce pan Křapa bude v pondělí 9.3. od 11:40-12:00 prodávat: -brambory konzumní Marabel, sadbové brambory Marabel, Antonia, Impala ,Laura, Valery, cibuli 13,- -čerstvá vejce 2,30,- -jablka Šampion, Melrose, Golden 19-21,- hrušky -včelí med, želatinové bonbony -přijímá také objednávky na sadbové brambory  


 


Soukromý prodejce bude v neděli 8.3. prodávat na parkovišti u Jednoty od 10:00 do 12:00 jarní květiny zejména narcisy, krokusy, tulipány, primule, macešky, byliny, trvalky a jiné sazenice.

5. března 2020

Prodej květin

Soukromý prodejce bude v neděli 8.3. prodávat na parkovišti u Jednoty od 10:00 do 12:00 jarní květiny zejména narcisy, krokusy, tulipány, primule, macešky, byliny, trvalky a jiné sazenice.

4. března 2020

Smuteční hlášení

Rodina Baná, Kašpárková a Lečbychová v hlubokém zármutku oznamují, že v úterý 3. března zemřela paní Anežka Horňáčková ve věku 83 let. Poslední rozloučení s drahou zesnulou se uskuteční v sobotu 7. března ve 14:00 hodin ve smuteční síni v Korytné. Modlení za drahou zesnulou se uskuteční v pátek 6. března po mši svaté.

2. března 2020

Různé

Obec Korytná oznamuje občanům, kteří mají zájem o zakoupení dřeva v celých délkách, ať se nahlásí na OÚ, kde vám bude poskytnuto více informací. Cena listnatého tvrdého dřeva je 1.380 Kč vč. DPH za m3 a jehličnaté měkké za 460 Kč vč. DPH za m3. Cena je bez dopravy.  


Obec Korytná Vás srdečně zve na koncert zpívajícího právníka Ivo Jahelky, který se uskuteční 28.3. v KD Korytná. Předprodej vstupenek je na obecním úřadě a v Jednotě Korytná.   


Pro naši obec nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle: 777-888-332   Nabízí: Nové pomníkové sestavy v žulovém provedeníbroušení starých hrobůkompletní služby v oboru kamenictví a restaurovánía jiné opravy a úpravy Vašeho hrobudnes sleva až 30%opakuji telefonní číslo, které je platné po celý rok 777-888-332    


Společnost FORMIKA Dolní Němčí příjme do hlavního pracovního poměru skladníka na ranní směnu, operátorky výroby a seřizovače vstřikolisů na 3směnný provoz. Nabízíme nadstandardní platové podmínky, náborový příspěvek, příspěvky na dopravu a stravu, zdravotní volno a další benefity. Nástup možný ihned. Své životopisy posílejte na e-mailovou adresu info@formika.cz. Více informací na telefonu 572 693 771 nebo osobně na provozovně v Dolním Němčí.    


Kamenictví Dolní Lhota u Luhačovic přijímá objednávky na pomníky a krycí desky se slevou 30 %. Objednávky můžete zasílat na mail: rddione@seznam.cz nebo na tel: 775 553 335

27. února 2020

Různé

Obec Korytná oznamuje občanům, kteří mají zájem o zakoupení dřeva v celých délkách, ať se nahlásí na OÚ, kde vám bude poskytnuto více informací. Cena listnatého tvrdého dřeva je 1.380 Kč vč. DPH za m3 a jehličnaté měkké za 460 Kč vč. DPH za m3. Cena je bez dopravy.  


Pro naši obec nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle: 777-888-332   Nabízí: Nové pomníkové sestavy v žulovém provedeníbroušení starých hrobůkompletní služby v oboru kamenictví a restaurovánía jiné opravy a úpravy Vašeho hrobudnes sleva až 30%opakuji telefonní číslo, které je platné po celý rok 777-888-332

26. února 2020

Různé

Obec Korytná oznamuje občanům, kteří mají zájem o zakoupení dřeva v celých délkách, ať se nahlásí na OÚ, kde vám bude poskytnuto více informací. Cena listnatého tvrdého dřeva je 1.380 Kč vč. DPH za m3 a jehličnaté měkké za 460 Kč vč. DPH za m3. Cena je bez dopravy.  


Obec Korytná vás zve na přednášku „Tréning paměti“, kterou přednáší paní Mgr. Bábíková, certifikovaná trenérka paměti a mozkového joggingu, která se koná 1.3. v 17:00 v KD Korytná. Přednáška tréning paměti je pro všechny věkové generace. Na této přednášce zjistíte jak zvýšit výkonnost mozku.  


Obec Korytná pořádá ve spolupráci s taneční školou Aura Taneční kurz-druhý ročník- neformální společenské tance (10. lekcí) Zahájení je v sobotu 10.10.2020 ve 20.00 hod Jelikož se říjnový taneční kurt již pomalu zaplňuje a zbývá jen pár posledních míst, pište zájemci co nejdříve do mailu klonjosef@seznam.cz. Faktura Vám bude vystavena cca během června 2020. Cena kurzu Kč 1500,-/pár Omezený počet párů   


Topenářský servis s.r.o. a společenství kominíků a topenářů bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Zájemcům o kotlíkovou dotaci pomůžou s vyřízením dotace pro rok 2020 a můžou vám kotel nainstalovat. Termín revizí a kontrol se uskuteční v sobotu 29.2.. Cena za kontrolu a čištění komínu je 350 Kč. Cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 350 Kč. Cena revizi kotle na tuhá paliva je 800 Kč. Zájemci se mohou objednat telefonicky na čísle 608 748 989.  


Společnost FORMIKA Dolní Němčí příjme do hlavního pracovního poměru skladníka na ranní směnu, operátorky výroby a seřizovače vstřikolisů na 3směnný provoz. Nabízíme nadstandardní platové podmínky, náborový příspěvek, příspěvky na dopravu a stravu, zdravotní volno a další benefity. Nástup možný ihned. Své životopisy posílejte na e-mailovou adresu info@formika.cz. Více informací na telefonu 572 693 771 nebo osobně na provozovně v Dolním Němčí.  


Soukromé kamenosochařství VRBA Libor přijímá v sobotu 29.2. v době od 10:45 do 11:15 na místním hřbitově objednávky na výrobu nových pomníků. Dále nabízí sekání, zlacení, stříbření, obnovu písma, prodej hřbitovních doplňků a jiné kamenické práce. Na přijaté zakázky platí velké slevy.

24. února 2020

Různé

Soukromý chovatel pan Gajdůšek z Prakšic bude zítra v úterý 25.2. v 8:20 u obecního úřadu prodávat kuřice různých barev za 165 Kč a kohouty za 140 Kč.  


V rámci masopustní tradice bude v úterý chodit po dědině průvod masek. Průvod bude zakončen pochováním basy, které bude probíhat v KD Korytná od 20:00. Všichni jste srdečně zváni.  


Obec Korytná vás zve na přednášku „Tréning paměti“, kterou přednáší paní Mgr. Bábíková, certifikovaná trenérka paměti a mozkového joggingu, která se koná 1.3. v 17:00 v KD Korytná. Přednáška tréning paměti je pro všechny věkové generace. Na této přednášce zjistíte jak zvýšit výkonnost mozku.  


Obec Korytná pořádá ve spolupráci s taneční školou Aura Taneční kurz-druhý ročník- neformální společenské tance (10. lekcí) Zahájení je v sobotu 10.10.2020 ve 20.00 hod Jelikož se říjnový taneční kurt již pomalu zaplňuje a zbývá jen pár posledních míst, pište zájemci co nejdříve do mailu klonjosef@seznam.cz. Faktura Vám bude vystavena cca během června 2020. Cena kurzu Kč 1500,-/pár Omezený počet párů   


Kamenictví Dolní Lhota u Luhačovic přijímá objednávky na pomníky a krycí desky se slevou 30 %. Objednávky můžete zasílat na mail: rddione@seznam.cz nebo na tel: 775 553 335  


Topenářský servis s.r.o. a společenství kominíků a topenářů bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Zájemcům o kotlíkovou dotaci pomůžou s vyřízením dotace pro rok 2020 a můžou vám kotel nainstalovat. Termín revizí a kontrol se uskuteční v sobotu 29.2.. Cena za kontrolu a čištění komínu je 350 Kč. Cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 350 Kč. Cena revizi kotle na tuhá paliva je 800 Kč. Zájemci se mohou objednat telefonicky na čísle 608 748 989.

21. února 2020

Různé

Obec Korytná vás zve na přednášku „Tréning paměti“, kterou přednáší paní Mgr. Bábíková, certifikovaná trenérka paměti a mozkového joggingu, která se koná 1.3. v 17:00 v KD Korytná. Přednáška tréning paměti je pro všechny věkové generace. Na této přednášce zjistíte jak zvýšit výkonnost mozku.  


Topenářský servis s.r.o. a společenství kominíků a topenářů bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Zájemcům o kotlíkovou dotaci pomůžou s vyřízením dotace pro rok 2020 a můžou vám kotel nainstalovat. Termín revizí a kontrol se uskuteční v sobotu 29.2.. Cena za kontrolu a čištění komínu je 350 Kč. Cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 350 Kč. Cena revizi kotle na tuhá paliva je 800 Kč. Zájemci se mohou objednat telefonicky na čísle 608 748 989.

20. února 2020

Rybářství Dujsík

Rybářství Dujsík bude v pátek 21.2.2020 v 11:00 před obecním úřadem prodávat živé ryby a to: kapry, amury, tolstolobiky, úhoře, líny, jesetery, pstruhy duhové a lososové a siveny. Ryby na místě zabije a vykuchá. Zdrží se půl hodiny.

20. února 2020

Masopust

Obec Korytná vás zve na obecní předfašankové pohoštění s koštem zelí v sobotu 22.2.2020 . Předfašankové pochutiny si můžete přijít zakoupit od 14.00 hod, a to přímo na místě k snědku, nebo s sebou. V případě zájmu si přineste nádoby na polévku. V rámci akce můžete okoštovat vzorky kysaného zelí.  


V rámci předfašankového pohoštění chystá obec Korytná košt domácího kysaného zelí. Přineste prosím své domácí vzorky v pátek 21.2.2020 na OÚ, kde je připravíme k sobotní ochutnávce.  


Jelikož obec Korytná dodrží i letos masopustní tradice, vypukne v pondělí 24.2. Fašank 2020. V pondělí bude obec obcházet krojová chasa ročník 2002. Obchůzka bude ukončena zábavou U Šotáka, která bude zahájena ve 20:00. V úterý bude průvod masek obcházet dědinu. Průvod bude zakončen pochováním basy, které bude probíhat v KD Korytná od 20:00. Všichni jste srdečně zváni.

17. února 2020

MUDr. Straka

MUDr. Straka oznamuje, že ve středu 19.2.2020 bude ordinace ve Slavkově uzavřena  

17. února 2020

Různé

Soukromý prodejce pan Křapa bude dnes od 11:40-12:00 prodávat: -brambory Marabel 13,90,- cibuli 15, česnek 140 -čerstvá vejce 2,50,- -jablka Gloster 21,- -med květový a lesní, ořechy a želatinové bonbony -také bude přijímat objednávky na sadbové brambory  


KOBERCE TREND mají mimořádnou akci - 25 % na všechno zboží!   Pouze tuto středu až sobotu sleva pro všechny a na všechno - 25 %. Přesvědčte se o skvělých cenách na koberce, PVC, vinyl a další sortiment v prodejně Koberce Trend v Uherském Brodě na Slováckém náměstí 2066.   Akce - 25 % na všechno začne ve středu 19. 2. 2020 a potrvá do soboty 22. 2. 2020

12. února 2020

Různé

Obec Korytná vás tímto zve na obecní předfašaňské pohoštění s koštem zelí v sobotu 22.2.2020 . Předfašaňské pochutiny, či maso z biochovu si můžete přijít zakoupit od 14.00 hod, a to přímo na místě k snědku, nebo s sebou. V případě zájmu si přineste nádoby na polévku. V rámci akce můžete okoštovat vzorky kysaného zelí a posedět s DH Korytňanka.   V rámci předfašankového pohoštění chystá obec Korytná košt domácího kysaného zelí. Přineste prosím své domácí vzorky v pátek 21.2.2020 na OÚ, kde je připravíme k sobotní ochutnávce. Děkujeme.    


Obec Korytná Vás srdečně zve na koncert zpívajícího právníka Ivo Jahelky, který se uskuteční 28.3. v KD Korytná. Předprodej vstupenek je na obecním úřadě a v Jednotě Korytná.  


Společnost Technické a komunální služby Kunovice, provozovna gastro závodní stravování oznamují, že od ledna 2020 začali se zavážením obědů do našeho regionu. Na výběr je každý den 5 obědů v ceně od 65 Kč i s polévkou a rozvozem. Za uvedenou částku obdržíte každý den čerstvě navařenou velkou porci oběda. Jídlo dodávají v jídlonosičích, gastro krabičkách, nebo větší objednávky v gastro nádobách. Při větším odběru zajistí i výdej stravy. Objednávky lze zasílat telefonicky, písemně nebo přes internetové stránky. Telefon 775 109 932, email: tksjidelna@seznam.cz, web: www.tkskunovice-gastro.cz

11. února 2020

Různé

Soukromý prodejce pan Křapa bude zítra ve středu 12.2. od 11:40-12:00 prodávat: -brambory 13,- cibuli, česnek -čerstvá vejce 2,50,- uzený sýr -jablka Golden, Gala, Gloster 21,- -med květový a lesní, vlašské ořechy a želé a čokoládové bonbony -také bude přijímat objednávky na sadbové brambory  


Společnost E.On oznamuje přerušení dodávky elektrické energie dne 14. února od 7:30 do 15:30 v dolní části ulice Dědina. Bližší informace naleznete na úřední desce obce Korytná.  


Sdružení rodičů a přátel školy při ZŠ a MŠ Korytná pořádá v sále KD Korytná Dětský karneval, který se koná v sobotu 15.2. od 15:00. Je zajištěna bohatá tombola pro děti. Občerstvení zajištěno.  


MUDr. Kadlčková oznamuje, že v po 17.2. 9:30-11:30, út 18.2. 7:00-9:30, st 19.2 9:30-11:30, čt 20.2. 7:00-9:00 pouze sestra, pá 21.2. 7:00-9:00 pouze sestra, út 25.2. neordinuje

6. února 2020

Výkup krojů

Soukromá podnikatelka vykupuje starodávné kašmírové sukně různé barvy za velmi vysokou cenu, dále se budou vykupovat novodobé kašmírové sukně, brokátové sukně, kroje, kordule, šátky, zástěry a vše co patří ke kroji. Zdrží se jednu hodinu od vyhlášení na parkovišti u Jednoty.

5. února 2020

Různé

Obec Korytná Vás srdečně zve na podvečerní posezení s Heligonkáři, které se koná tuto sobotu 8. února v KD Korytná. Začátek je v 17 hodin, vstupné 50 Kč. Občerstvení bude zajištěno.  


Pan MUDr. Straka oznamuje, že v pátek 7.2.2020 budou ordinace ve Slavkově i Korytné z důvodu dovolené uzavřeny.  


Společnost E.On oznamuje přerušení dodávky elektrické energie dne 14. února od 7:30 do 15:30 v ulici Dědina. Bližší informace naleznete na úřední desce obce Korytná.  


Soukromé kamenosochařství VRBA Libor přijímá v sobotu 8.února od 10:45 do 11:15 na místním hřbitově objednávky na výrobu nových pomníků. Dále nabízí sekání, zlacení, stříbření, obnovu písma, prodej hřbitovních doplňků a jiné kamenické práce. Na přijaté zakázky platí velké slevy.  


Služby obce Korytná oznamují, že nabízejí prodej štípaného palivového dříví: - tvrdé dřevo 1.600 Kč za prostorový metr rovnaný (cena vč. DPH) - dopravné po Korytné 150 Kč Dřevo se dováží k zákazníkovi sypané na kontejneru multicary, které se u zákazníka složí vysypáním. Tento plně naložený kontejner tvrdého dříví s dopravou po Korytné vychází celkem na 4.150 Kč. Po vy Bližší informace poskytne pan Jiří Martinec na telefonu 605 586 807, nebo na obecním úřadě

3. února 2020

Různé

Obec Korytná Vás srdečně zve na podvečerní posezení s Heligonkáři, které se koná tuto sobotu 8. února v KD Korytná. Začátek je v 17 hodin, vstupné 50 Kč. Občerstvení bude zajištěno.  


Starosta obce Korytná Vás zve na 7. Zasedání zastupitelstva obce Korytná, které se uskuteční tento pátek 7. února od 18 hodin na KD Korytná.   Pan MUDr. Straka oznamuje, že v pátek 7.2.2020 budou ordinace ve Slavkově i Korytné z důvodu dovolené uzavřeny.  


Společnost E.On oznamuje přerušení dodávky elektrické energie dne 14. února od 7:30 do 15:30 v dolní části ulice Dědina. Bližší informace naleznete na úřední desce obce Korytná.  


Služby obce Korytná oznamují, že nabízejí prodej štípaného palivového dříví: - tvrdé dřevo 1.600 Kč za prostorový metr rovnaný (cena vč. DPH) - dopravné po Korytné 150 Kč Dřevo se dováží k zákazníkovi sypané na kontejneru multicary, které se u zákazníka složí vysypáním. Tento plně naložený kontejner tvrdého dříví s dopravou po Korytné vychází celkem na 4.150 Kč. Po vy Bližší informace poskytne pan Jiří Martinec na telefonu 605 586 807, nebo na obecním úřadě

31. ledna 2020

Smuteční hlášení

 Rodina Navláčilová v hlubokém zármutku oznamuje, že ve čtvrtek 30. ledna zemřel pan František Navláčil ve věku 83 let. Poslední rozloučení s drahým zesnulým se uskuteční v pondělí 3. února v 15:00 hodin ve smuteční síni v Korytné. Modlení za drahého zesnulého se uskuteční dnes 31. ledna po mši svaté.

27. ledna 2020

Různé

Soukromý prodejce pan Křapa bude dnes od 11:40 – 12:00 prodávat u obecního úřadu: -brambory, cibuli, česnek 140,-/kg -čerstvá vejce, uzený sýr -jablka -med, vlašské ořechy a želé a čokoládové bonbony    


Pan MUDr. Straka oznamuje, že v pátek 31.1.2020 a 7.2.2020 budou ordinace ve Slavkově i Korytné z důvodu dovolené uzavřeny.

23. ledna 2020

Rybářství 24.1.2020

Rybářství Dujsík bude v pátek 24.1. v 11:00 před obecním úřadem prodávat živé ryby a to: kapry, amury, úhoře, jesetery, karasy, sumce, pstruh duhový a lososový. Ryby na místě zabije a vykuchá. Zdrží se půl hodiny.