Aktuality

4. prosince 2020

Čerti se dnes v Korytné ženili

a Mikuláš rozsvítil vánoční strom.


 

Vážení a milí spoluobčané,

letos bychom již po šesté společně rozsvítili vánoční strom, který jsme oblékli do nového kabátu. Věřím, že se tato letos komorní událost  nestane nechtěnou tradicí a v příštím roce se opět při této příležitosti setkáme s dobrým punčem v ruce, s Mikulášem, jeho čertovskou družinou a za společného zpěvu koled. I přes letošní nepříznivou situaci nás Mikuláš přece jen navštívil a nechal pro děti  malou sladkost na perníkovém stromě umístěném u obecního úřadu, kam si ho mohou s vámi při podvečerní procházce přijít utrhnout. 

Snad vám nově rozzářený strom udělá alespoň malou radost a děti potěší i tato symbolická Mikulášská nadílka.

Nám všem bych chtěl jménem svým i jménem zastupitelstva naší obce popřát klidné a pohodové adventní dny, které pozvolna přejdou ve štědrý večer. Rodiny se sejdeme u štědrovečerního stolu a všichni si určitě přejme, aby u něj nikdo z našich blízkých nechyběl. Ne všichni tuto možnost mají, ale bohužel i odchod našich milovaných k životu patří. Zavzpomínejme tedy na společně prožité dny s nimi, na vše dobré, co jsme s nimi měli možnost prožít.

Užijme si společně vánoční atmosféru, pohádky, vychutnejme si se svými blízkými dobrý vánoční punč, zastavme se a alespoň na chvíli zapomeňme na starosti a bolesti všedních dnů. Zkusme se společně i v této nelehké době radovat z maličkostí, vykouzlit úsměv na tváři, vychutnávat si sváteční atmosféru nadcházejících dnů, buďme ohleduplní a hlavně buďme všichni zdraví! Krásné sváteční dny všem.