E-rozhlas


Zveřejněno 17. 7. 2015 shlédnutí 215

Odečty elektroměrů

Proběhne: 17. 7. 2015 – 22. 7. 2015

Oznamujeme občanům, že příští týden ve dnech od 20. do 22. 7.2015 se budou provádět odečty elektroměrů všech dodavatelů. V případě nepřítomnosti zanechejte lístek s číslem a stavem elektroměru na viditelném místě.

ZPĚT NA AKTUALITY