Aktuality

19. března 2020

Prvních sto roušek pro místní seniory

v Jednotě, nebo volejte na OÚ.


Milí Korytňané, sice se nenašli žádní dobrovolníci, kteří by darovali roušky našim seniorům, ale náš pan starosta nezoufal a nechal je ušít.
" Za rychlé ušití a ochotu díky Brona Marcaníková Flasarová a Ester Kubisova. Prvních sto roušek bude k dispozici zdarma v Jednotě u vedoucí – zatím pro seniory. Jeden kus pro jednoho seniora.
Další roušky budou doručeny příští týden.

A TEĎ JSEM DOSTAL INFORMACI, ŽE SE DOBROVOLNÍCI NAŠLI. VELKÉ DÍKY paní Marcele Kočicové, která darovala roušky a prostřednictvím Jednoty je máte možnost získat. Také se k nám doneslo, že šijí p. Strižová a p. Baum. Takže všem děkuji a jsem moc rád, že i v Korytné solidarita funguje!


Pokud jste doma sami a nemáte možnost si roušky vyzvednout, zavolejte na obecní úřad, nebo starostovi a doručíme vám je.
Také děkujeme za několik desinfekcí Radku Medůskovi. Jsou umístěny opět v Jednotě a na obecním úřadě, kde je můžete při příchodu a odchodu využívat. Desinfece zakoupila také obec a je taktéž k dispozici na zmiňovaných místech.
Nezapomeňte, od dnešního dne smíte na veřejnost pouze s rouškou, či jinou ochranou úst a nosu. Ještě jednou všechny prosím o přísné dodržování všech nařízení naší vlády."

Také já přeji všem Josefům vše nejlepší. starosta